#12

Neznámý autor

 Neznámý autor
#12

Neznámý autor

545 zobrazení
10 000 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
21. 9. 2017 18:00

olej, plátno
64 x 47 cm
19. stol.
Původní rám

Svatá trojice