datum aukce 21. 09. 2017 18:00
281
prodáno za: 10 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

12. Neznámý autor

Svatá trojice

technika olej, plátno
rozměr 64 x 47 cm
rok 19. stol.
stav díla Původní rám
provenience

Sál 10 000 CZK 21. 09. 2017 18:13:14