datum aukce 21. 09. 2017 18:00
331
vyvolávací cena: 30 000 CZK

13. Neznámý autor

Portrét šlechtice

technika olej, plátno
rozměr 69 x 54 cm
rok 18./19. stol.
stav díla Přepnuto na novějším slepém rámu
provenience