technika | olej, plátno |
rozměr | 69 x 54 cm |
rok | 18./19. stol. |
stav díla | Přepnuto na novějším slepém rámu |
Portrét šlechtice
technika | olej, plátno |
rozměr | 69 x 54 cm |
rok | 18./19. stol. |