datum aukce 21. 09. 2017 18:00
326
prodáno za: 14 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

14. Maxmilián Švabinský

Jan Evangelista

technika uhel, papír
rozměr 30,5 x 24,5 cm
rok 1937
signatura sign. LU M. Švabinský 37
stav díla u signatury popsáno autorem
provenience
autor 1873 - 1962

Sál 14 000 CZK 21. 09. 2017 18:13:46
Sál 13 000 CZK 21. 09. 2017 18:13:43
Sál 12 000 CZK 21. 09. 2017 18:13:41
Sál 11 000 CZK 21. 09. 2017 18:13:39
Sál 10 000 CZK 21. 09. 2017 18:13:37