datum aukce 21. 09. 2017 18:00
232
vyvolávací cena: 80 000 CZK

15. František Tavík Šimon

Krajina s hradem

technika olej, plátno
rozměr 65 x 81 cm
rok 1939
signatura sign. LD TF Šimon, sign. vzadu TF Šimon 1939
provenience
autor 1877 - 1942