#15

František Tavík Šimon

František Tavík Šimon
#15

František Tavík Šimon

589 zobrazení
80 000 Kč
21. 9. 2017 18:00

olej, plátno
65 x 81 cm
1939
sign. LD TF Šimon, sign. vzadu TF Šimon 1939
1877 - 1942

Krajina s hradem