technika | olej, plátno |
rozměr | 65 x 81 cm |
rok | 1939 |
signatura | sign. LD TF Šimon, sign. vzadu TF Šimon 1939 |
autor | 1877 - 1942 |
Krajina s hradem
technika | olej, plátno |
rozměr | 65 x 81 cm |
rok | 1939 |
autor | 1877 - 1942 |