datum aukce 21. 09. 2017 18:00
355
vyvolávací cena: 46 000 CZK

16. František Tichý

Ilustrace Ostrov pokladů

technika tuš, kvaš
rozměr 20 x 27 cm
signatura sign. DU Tichý
provenience
autor 1896 - 1961