datum aukce 21. 09. 2017 18:00
510
vyvolávací cena: 18 000 CZK

9. Emanuel Salomon Friedberg - Mírohorský

Venkovský výjev

technika olej, karton
rozměr 45 x 61,5 cm
rok 1893
signatura sign. LD Friedberg 1893
autor 1829 - 1908