datum aukce 14. 12. 2017 18:00
535
prodáno za: 2 100 CZK
vyvolávací cena: 1 500 CZK

1. Jiří Anderle

Můžeme se pečlivě pozorovat

technika suchá jehla
rozměr 17 x 15 cm
signatura sign. DU Anderle
provenience
autor 1936

Sál 2 100 CZK 14. 12. 2017 18:09:42