datum aukce 14. 12. 2017 18:00
528
prodáno za: 26 000 CZK
vyvolávací cena: 15 000 CZK

10. Adolf Born

Projížďka

technika litografie
rozměr 49 x 65,7 cm
signatura sign. PD Aborn
stav díla 79/95
provenience
autor 1930 - 2016

Sál 26 000 CZK 14. 12. 2017 18:14:06
Sál 24 000 CZK 14. 12. 2017 18:13:27
Sál 22 000 CZK 14. 12. 2017 18:13:16
Sál 20 000 CZK 14. 12. 2017 18:13:09
Sál 19 000 CZK 14. 12. 2017 18:13:07
Sál 18 000 CZK 14. 12. 2017 18:13:02
Sál 17 000 CZK 14. 12. 2017 18:12:58
Sál 16 000 CZK 14. 12. 2017 18:12:54
Sál 15 000 CZK 14. 12. 2017 18:12:54