datum aukce 14. 12. 2017 18:00
466
prodáno za: 4 100 CZK
vyvolávací cena: 3 800 CZK

12. Albín Brunovský

Viléme, Hynku, Jarmilo!

technika lept
rozměr 15,8 x 9,8 cm
rok 1989
signatura sign. DU A Brunovský 1989
stav díla autorský tisk
provenience
autor 1935 - 1997

Sál 4 100 CZK 14. 12. 2017 18:14:39
Sál 4 000 CZK 14. 12. 2017 18:14:38
Sál 3 900 CZK 14. 12. 2017 18:14:38
Sál 3 800 CZK 14. 12. 2017 18:14:37