datum aukce 14. 12. 2017 18:00
453
prodáno za: 10 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

13. Albín Brunovský

Jonáš a velryba

technika lept
rozměr 28,5 x 24,5 cm
rok 1967
signatura sign. PD ABrunovský 1967
stav díla č. 45/58 II.
provenience
autor 1935 - 1997

Sál 10 000 CZK 14. 12. 2017 18:14:53