datum aukce 14. 12. 2017 18:00
525
prodáno za: 10 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

14. Albín Brunovský

Mené, mené, tekel, ufarsín

technika lept
rozměr 28,5 x 24,7 cm
rok 1967
signatura sign. PD ABrunovský 1967
stav díla č. 48/500 II.
provenience
autor 1935 - 1997

Sál 10 000 CZK 14. 12. 2017 18:15:10