datum aukce 14. 12. 2017 18:00
524
vyvolávací cena: 75 000 CZK

16. Max Ernst

Ptáci v nebezpečí

technika koláž, lept, akvatinta
rozměr 30 x 25 cm
rok 1975
signatura sign. PD Max Ernst
stav díla č. X/XXX
provenience
autor 1891 - 1976