datum aukce 14. 12. 2017 18:00
559
vyvolávací cena: 7 800 CZK

3. Jiří Anderle

Elise Höfer

technika lept
rozměr 49,4 x 66,4 cm
rok 1980
signatura sign. PD Jiří Anderle
stav díla gr. 17/80
provenience
autor 1936