datum aukce 14. 12. 2017 18:00
452
vyvolávací cena: 5 500 CZK

4. Arman

Konvička (La Cafetiére)

technika litografie
rozměr 65,5 x 48,5 cm
rok 1971
signatura sign. PD Arman
stav díla č. 178/300
provenience
autor 1928 - 2005