datum aukce 14. 12. 2017 18:00
498
prodáno za: 3 000 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

6. Adolf Born

Pán a pes

technika serigrafie
rozměr 9 x 5,5 cm
signatura sign. DU ABorn
provenience
autor 1930 - 2016

Sál 3 000 CZK 14. 12. 2017 18:11:15
Sál 2 900 CZK 14. 12. 2017 18:11:14
Sál 2 800 CZK 14. 12. 2017 18:11:07
Sál 2 700 CZK 14. 12. 2017 18:11:06
Sál 2 600 CZK 14. 12. 2017 18:11:01
Sál 2 500 CZK 14. 12. 2017 18:11:00
Sál 2 400 CZK 14. 12. 2017 18:10:49