datum aukce 14. 12. 2017 18:00
610
prodáno za: 7 500 CZK
vyvolávací cena: 4 000 CZK

7. Adolf Born

Kayserberg

technika barevná litografie
rozměr 27 x 38 cm
signatura sign. PD A Born
rám pasparta
stav díla č. 133/300
provenience
autor 1930 - 2016

*****9 7 500 CZK 14. 12. 2017 18:11:54
*****0 7 000 CZK 14. 12. 2017 18:11:44
*****9 6 500 CZK 14. 12. 2017 18:11:35
Sál 6 000 CZK 14. 12. 2017 18:11:33
*****0 4 100 CZK 14. 12. 2017 18:11:31
*****9 4 000 CZK 14. 12. 2017 18:11:27