datum aukce 14. 12. 2017 18:00
557
vyvolávací cena: 14 000 CZK

8. Adolf Born

Salomé

technika litografie
rozměr 27 x 33 cm
signatura sign. PD Adolf Born
stav díla č. 51/75
provenience
autor 1930 - 2016