datum aukce 26. 04. 2018 18:00
242
vyvolávací cena: 260 000 CZK

41. Jaroslav Róna

Noční můra - Guadelupe

technika olej, plátno
rozměr 90 x 110 cm
rok 2010
signatura sign. LD Róna 10 X.
provenience získáno v ateliéru autora
autor 1957