datum aukce 26. 04. 2018 18:00
236
vyvolávací cena: 27 000 CZK

81. Lubomír Typlt

V řadě

technika tempera, papír, podlepeno na kartonu
rozměr 50 x 70 cm
rok 2008
signatura sign. PD Typlt 08
provenience
autor 1975