datum aukce 26. 04. 2018 18:00
239
prodáno za: 22 900 CZK
vyvolávací cena: 12 000 CZK

97. Pavel Roučka

Frída, Zámek III. F. Kafka

technika akryl, překližka
rozměr 126 x 200 cm
rok 1989
signatura sign. DU Roučka 89
provenience Deutsche Bank
autor 1942

Sál 22 900 CZK 26. 04. 2018 18:23:39
Sál 20 900 CZK 26. 04. 2018 18:23:38
Sál 12 000 CZK 26. 04. 2018 18:23:32