datum aukce 01. 11. 2018 18:00
232
vyvolávací cena: 320 000 CZK

15. Václav Radimský

Řeka v krajině

technika olej, karton
rozměr 70 x 100 cm
signatura sign. LD Radimský
provenience
autor 1867 - 1946