datum aukce 01. 11. 2018 18:00
258
vyvolávací cena: 175 000 CZK

22. Zdeněk Burian

Paranthropus při sběru

technika kvaš, papír
rozměr 14,5 x 26 cm
signatura sign. PD Z. Burian
provenience
autor 1905 - 1981