datum aukce 01. 11. 2018 18:00
200
vyvolávací cena: 2 100 000 CZK

25. Kamil Lhoták

Horská krajina se stanem a míčem

technika olej, plátno
rozměr 55 x 55 cm
rok 1958
provenience
autor 1912 - 1990