datum aukce 01. 11. 2018 18:00
204
vyvolávací cena: 320 000 CZK

42. Teodor Rotrekl

Letadla v hangáru

technika olej, překližka
rozměr 39 x 107 cm
rok 1964
signatura sign. PD Rotrekl 64
autor 1923 - 2004