datum aukce 01. 11. 2018 18:00
178
vyvolávací cena: 390 000 CZK

59. Jaroslav Róna

Hlava filosofa

technika olej, plátno
rozměr 120 x 95 cm
rok 2015
signatura sign. PD Róna 15. XI.
provenience z ateliéru autora
autor 1957