zachovalost | původní, celoplátěná, 308 stran, obálka chybí, stav dobrý, vazba mírně ušpiněná a po hranách mírně odřená, vlastní knižní blok včetně lito přílohy velmi dobrý |
další informace | kniha |
rozměr | 30 x 22 cm |
rok | 1941 |
signatura | sign. Jan Zrzavý |
stav díla | Praha, Umělecká beseda a Družstevní práce, 1941, soubor obrazů, kreseb a inscenací ve výběru Karla Šourka uvedených texty: Giorgio de Chirico, Vincence Kramáře, Jana Mukařovského, Viktora Nikodema, Ferdinanda Pujmana, Františka X. Šaldy, Karla Šourka a Karla Teige, obsahuje mnoho obrazových příloh + 1 originální signovaná litografie (18 x 25 cm), chybí přebal |
autor | 1890-1977 |
Dílo Jana Zrzavého 1906 -1940