#2

Jan Zrzavý

Jan Zrzavý
#2

Jan Zrzavý

Jan Zrzavý
889 zobrazení
18 000 Kč
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
22. 11. 2018 18:00

původní, celoplátěná, 308 stran, obálka chybí, stav dobrý, vazba mírně ušpiněná a po hranách mírně odřená, vlastní knižní blok včetně lito přílohy velmi dobrý
další informace
kniha
30 x 22 cm
1941
sign. Jan Zrzavý
Praha, Umělecká beseda a Družstevní práce, 1941, soubor obrazů, kreseb a inscenací ve výběru Karla Šourka uvedených texty: Giorgio de Chirico, Vincence Kramáře, Jana Mukařovského, Viktora Nikodema, Ferdinanda Pujmana, Františka X. Šaldy, Karla Šourka a Karla Teige, obsahuje mnoho obrazových příloh + 1 originální signovaná litografie (18 x 25 cm), chybí přebal
1890-1977

Dílo Jana Zrzavého 1906 -1940