konec limitování 22. 11. 2018 17:00
datum aukce 22. 11. 2018 18:00
73
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 18 000 CZK

2. Jan Zrzavý

Dílo Jana Zrzavého 1906 -1940

zachovalost původní, celoplátěná, 308 stran, obálka chybí, stav dobrý, vazba mírně ušpiněná a po hranách mírně odřená, vlastní knižní blok včetně lito přílohy velmi dobrý
další informace kniha
rozměr 30 x 22 cm
rok 1941
signatura sign. Jan Zrzavý
stav díla Praha, Umělecká beseda a Družstevní práce, 1941, soubor obrazů, kreseb a inscenací ve výběru Karla Šourka uvedených texty: Giorgio de Chirico, Vincence Kramáře, Jana Mukařovského, Viktora Nikodema, Ferdinanda Pujmana, Františka X. Šaldy, Karla Šourka a Karla Teige, obsahuje mnoho obrazových příloh + 1 originální signovaná litografie (18 x 25 cm), chybí přebal
autor 1890-1977