datum aukce 22. 11. 2018 18:00
45
vyvolávací cena: 700 CZK

455. Eugéne Ciceri

Cours d'acquarelle

další informace bibliofilie, 2. polovina 19. století
rozměr 36 x 26,5 cm
stav díla publikace je učebnicí akvarelové tvorby v litografovaných ukázkách tvůrčích postupů, vydal Le Mercier & Cie v Paříži, původní kartonový přebal, 45 celostránkových barevných litografií, text ve francouzštině a angličtině, Eugène Ciceri, krajinář a litograf 19. století, poprvé vystavoval v Salonu v r. 1851
autor 1813-1890