#455

Eugène Cicéri
(1813 – 1890)

Cours d'acquarelle

Eugéne Ciceri
#455

Eugène Cicéri
(1813 – 1890)

Cours d'acquarelle

Old prints
290 zobrazení
700 Kč
22. 11. 2018 18:00

další informace
bibliofilie, 2. polovina 19. století
36 x 26,5 cm
publikace je učebnicí akvarelové tvorby v litografovaných ukázkách tvůrčích postupů, vydal Le Mercier & Cie v Paříži, původní kartonový přebal, 45 celostránkových barevných litografií, text ve francouzštině a angličtině, Eugène Ciceri, krajinář a litograf 19. století, poprvé vystavoval v Salonu v r. 1851
1813-1890

Cours d'acquarelle