další informace | bibliofilie, 2. polovina 19. století |
rozměr | 36 x 26,5 cm |
stav díla | publikace je učebnicí akvarelové tvorby v litografovaných ukázkách tvůrčích postupů, vydal Le Mercier & Cie v Paříži, původní kartonový přebal, 45 celostránkových barevných litografií, text ve francouzštině a angličtině, Eugène Ciceri, krajinář a litograf 19. století, poprvé vystavoval v Salonu v r. 1851 |
autor | 1813-1890 |
Cours d'acquarelle