datum aukce 22. 11. 2018 18:00
43
prodáno za: 3 000 CZK
vyvolávací cena: 3 000 CZK

793. Toyohara Kunichika

Zápasník Sumo

zachovalost pokrčený, místy poškozený papír
další informace japonský dřevořez
rozměr 35,7 x 25,9 cm
signatura značeno razítkem dílny
autor 1835-1900

8****9 3 000 CZK 22. 11. 2018 20:33:08