zachovalost | pokrčený, místy poškozený papír |
další informace | japonský dřevořez |
rozměr | 35,7 x 25,9 cm |
signatura | značeno razítkem dílny |
autor | 1835-1900 |
Zápasník Sumo
rozměr | 35,7 x 25,9 cm |
autor | 1835-1900 |