| zachovalost | pokrčený, místy poškozený papír |
| další informace | japonský dřevořez |
| rozměr | 35,7 x 25,9 cm |
| signatura | značeno razítkem dílny |
| autor | 1835-1900 |
Zápasník Sumo

| rozměr | 35,7 x 25,9 cm |
| autor | 1835-1900 |