datum aukce 22. 11. 2018 18:00
49
vyvolávací cena: 1 100 CZK

823. August C. Haun

Zámek Blatná

zachovalost rám lehce poškozen
další informace litografie
rozměr 19,3 x 26,5 cm
signatura LD značeno na kameni Haun
autor 1815-1894