zachovalost | rám lehce poškozen |
další informace | litografie |
rozměr | 19,3 x 26,5 cm |
signatura | LD značeno na kameni Haun |
autor | 1815-1894 |
Zámek Blatná
rozměr | 19,3 x 26,5 cm |
autor | 1815-1894 |