#823

August C. Haun

August C. Haun
#823

August C. Haun

Místopis, mapy
306 zobrazení
1 100 Kč
22. 11. 2018 18:00

rám lehce poškozen
další informace
litografie
19,3 x 26,5 cm
LD značeno na kameni Haun
1815-1894

Zámek Blatná