datum aukce 23. 05. 2019 18:00
313
prodáno za: 19 000 CZK
vyvolávací cena: 18 000 CZK

1. Květa Pacovská

Hans Christian Andersen: Statečný cínový vojáček

technika bibliofilie
stav díla 11x sign. barevná serigrafie, a krásná výzdoba knihy, desek a pouzdra K. Pacovská, vyd. Albatros, Praha, 1985, ex. 65/120 (dedikovaný), ruční papír, 10 graf. listů v knize, 1 na vnitřní straně ochranného kartonového pouzdra, vydáno k mezinárodnímu roku mládeže vyhlášenému OSN, kartonové desky + pouzdro, nestr., výborný stav
provenience
autor 1928

Sál 19 000 CZK 23. 05. 2019 18:03:51
Sál 18 000 CZK 23. 05. 2019 18:03:50