datum aukce 23. 05. 2019 18:00
152
vyvolávací cena: 23 000 CZK

10. Josef Váchal

Dřevoryty k Mystikům a vizionářům

zachovalost vydal M. Beznoska, Praha II pravděpodobně ve 20. letech, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky
technika 5x dřevoryt
rozměr vše 21 x 21 cm
rok 1911-13
signatura vše značeno razítkem JV, sign. v tiráži JVáchal
stav díla obsahuje listy: Strom života, Agrippa Cornelius, Jakub Boehme, Angelus Silesius a Kateřina Emerichová
provenience
autor 1884 - 1969