datum aukce 23. 05. 2019 18:00
247
vyvolávací cena: 45 000 CZK

12. Albrecht Dürer

Hercules

technika dřevoryt
rozměr 38,5 x 28 cm
rok 1496-1498
signatura značeno na desce DU AD
rám pasparta
provenience
autor 1471 - 1528