datum aukce 23. 05. 2019 18:00
238
prodáno za: 20 000 CZK
vyvolávací cena: 20 000 CZK

14. Salvator Dalí

Bible Dalí

technika kniha
stav díla 105 celostr. ilustrací S. Dalí, celokož. vazba s pozlaceným odlitkem umělcova podpisu se čtyřmi drahými kameny, kompletní znění Starého a Nového zákona v textu Jeruzalémské bible přeloženém Františkem X. a Dagmar Halasovými, vyd. Karmelitánské nakladatelství, Kostelní Vydří 2009, Ex. 003/444, vazba knihařství Richard Mayer, 703s., zlatá ořízka, ochranné dřevěné pouzdro se zlatou tkaninou v orig. průhledné kazetě, přiložen věnovací dopis s krátkým pojednáním o knize, výborný stav
provenience
autor 1904 - 1989

Sál 20 000 CZK 23. 05. 2019 18:06:53