datum aukce 23. 05. 2019 18:00
151
vyvolávací cena: 15 000 CZK

16.

Zlatá bible

technika kniha
stav díla 259 reprodukcí ze středověkých rukopisů zdobených fóliovým zlatem, kompletní znění Starého a Nového zákona v textu Jeruzalémské bible přeloženém Františkem X. a Dagmar Halasovými, doslov pražského arcibiskupa Dominika Duky, vazba knihařství Richard Mayer, tisk a zlacení Holzer Druck, vyd. Karmelitánské nakladatelství, Kostelní Vydří 2010, celokožená vazba s kováním a zlaceným nápisem, háčková spona na vazbě, orig. Semišové ochranné pouzdro se zlaceným nápisem – kazeta, 1069s., výborný stav
provenience