datum aukce 23. 05. 2019 18:00
191
vyvolávací cena: 18 000 CZK

4. Toyen

Srdcová dáma. Básně 1930-1932 - Stanislav Kostka Neumann

zachovalost vybledlý hřbet, mírně povolená šitá vazba
technika bibliofilie
rozměr 23,5 x 16 cm
rok 1932
stav díla ilustrace Toyen - grafický list ve frontispice, signováno autorem, úprava Karel Teige, číslo tisku 34/120, svazek 5 edice Editio Princeps (Karel Janský), nákladem Erny Janské, Praha, papírová vazba, 47 stran
provenience
autor 1902 - 1980