datum aukce 23. 05. 2019 18:00
186
prodáno za: 34 000 CZK
vyvolávací cena: 28 000 CZK

8. Albert Schamoni

Franz Kafka: Venkovský lékař

technika bibliofilie
stav díla 4x sign. suchá jehla, linoryt na obálce a tit. list A. Schamoni, vytiskl a vydal Josef Portman, Litomyšl, 1931, ex. 7/25 na pravém japonu, volné listy v pův. obálce, velmi dobrý stav
provenience
autor 1904 - 1945

Sál 34 000 CZK 23. 05. 2019 18:05:32
Sál 32 000 CZK 23. 05. 2019 18:05:31
Sál 30 000 CZK 23. 05. 2019 18:05:28
Sál 28 000 CZK 23. 05. 2019 18:05:25