datum aukce 27. 02. 2020 18:00
2
252
prodáno za: 200 CZK
vyvolávací cena: 150 CZK

16. Alfons Mucha

Orava

technika mosaz
rok 2010
signatura signováno autorem
provenience

*****6 200 CZK 27. 02. 2020 18:11:28