datum aukce 19. 11. 2020 18:00
304
prodáno za: 2 600 CZK
vyvolávací cena: 2 500 CZK

1. Georges-Henri Rouault

Květy zla (XIV Planches Gravées pour les fleurs du mal)

technika heliogravura
rozměr 35,4 x 25,8 cm
rok 1927
signatura PN značeno v desce 1927 Rouault
stav díla soupis Isabelle Rouault: Oeuvre Gravé Rouault, vydáno André Sauret, Monaco 1978, č. 224 e
provenience sbírka Josefa Floriana, posléze soukromá sbírka Jihlava
autor 1871 - 1958

Sál 2 600 CZK 19. 11. 2020 18:02:26
Sál 2 500 CZK 19. 11. 2020 18:02:25