#1

Georges-Henri Rouault

Georges-Henri Rouault
#1

Georges-Henri Rouault

427 zobrazení
2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
19. 11. 2020 18:00

heliogravura
35,4 x 25,8 cm
1927
PN značeno v desce 1927 Rouault
soupis Isabelle Rouault: Oeuvre Gravé Rouault, vydáno André Sauret, Monaco 1978, č. 224 e
provenience
sbírka Josefa Floriana, posléze soukromá sbírka Jihlava
1871 - 1958

Květy zla (XIV Planches Gravées pour les fleurs du mal)