technika | heliogravura |
rozměr | 35,4 x 25,8 cm |
rok | 1927 |
signatura | PN značeno v desce 1927 Rouault |
stav díla | soupis Isabelle Rouault: Oeuvre Gravé Rouault, vydáno André Sauret, Monaco 1978, č. 224 e |
provenience | sbírka Josefa Floriana, posléze soukromá sbírka Jihlava |
autor | 1871 - 1958 |
Květy zla (XIV Planches Gravées pour les fleurs du mal)