datum aukce 19. 11. 2020 18:00
328
prodáno za: 50 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

10. Radek Pilař

Rumcajs s Cipískem

technika litografie
rozměr 48 x 37 cm
rok 1980
signatura sign. PD Radek Pilař 80
rám pasparta
stav díla autorský tisk
autor 1931 - 1993

Sál 50 000 CZK 19. 11. 2020 18:06:56
*****0 48 000 CZK 19. 11. 2020 18:06:51
Sál 46 000 CZK 19. 11. 2020 18:06:49
*****0 44 000 CZK 19. 11. 2020 18:06:45
Sál 42 000 CZK 19. 11. 2020 18:06:45
*****8 42 000 CZK 19. 11. 2020 18:06:41
*****0 40 000 CZK 19. 11. 2020 18:06:39
*****8 38 000 CZK 19. 11. 2020 18:06:38
*****0 36 000 CZK 19. 11. 2020 18:06:36
*****8 34 000 CZK 19. 11. 2020 18:06:34
*****0 32 000 CZK 19. 11. 2020 18:06:31
Sál 30 000 CZK 19. 11. 2020 18:06:31
*****8 12 000 CZK 19. 11. 2020 18:06:28
*****0 11 000 CZK 19. 11. 2020 18:06:26
*****8 10 000 CZK 19. 11. 2020 18:06:23