datum aukce 19. 11. 2020 18:00
531
prodáno za: 55 000 CZK
vyvolávací cena: 24 000 CZK

11. Adolf Born

Mach a Šebestová (Utržené sluchátko)

zachovalost nově adjustováno
technika litografie
rozměr 37,5 x 25 cm
signatura sign. LD Macourek, DU ABorn a PD Doubrava
autor 1930 - 2016

*****0 55 000 CZK 19. 11. 2020 18:07:57
*****0 50 000 CZK 19. 11. 2020 18:07:55
*****0 48 000 CZK 19. 11. 2020 18:07:48
*****0 46 000 CZK 19. 11. 2020 18:07:43
*****0 44 000 CZK 19. 11. 2020 18:07:37
*****0 42 000 CZK 19. 11. 2020 18:07:36
*****0 40 000 CZK 19. 11. 2020 18:07:34
*****0 38 000 CZK 19. 11. 2020 18:07:29
*****0 36 000 CZK 19. 11. 2020 18:07:24
Sál 34 000 CZK 19. 11. 2020 18:07:24
*****0 24 000 CZK 19. 11. 2020 18:07:17