datum aukce 19. 11. 2020 18:00
299
prodáno za: 44 000 CZK
vyvolávací cena: 42 000 CZK

13. Vladimír Boudník

Sixtinská kaple

technika strukturální grafika
rozměr 21 x 30 cm
rok 1963
signatura sign. DU Vladimír Boudník 1963
stav díla č. 2/5, Zdenek Primus ed., Vladimír Boudník mezi avantgardou a undergroundem, Gallery 2004, č. 151 a č. 152 (v jiné barevné mutaci)
provenience
autor 1924 - 1968

*****3 44 000 CZK 19. 11. 2020 18:08:39
Sál 42 000 CZK 19. 11. 2020 18:08:36