datum aukce 19. 11. 2020 18:00
248
vyvolávací cena: 42 000 CZK

14. Vladimír Boudník

Strukturální grafika

technika strukturální grafika
rozměr 19 x 38 cm
rok 1960
signatura sign. DU Vladimír Boudník 1960 - XI.
stav díla Vladimír Boudník, Galerie Hlavního města Prahy, Dům u Kamenného zvonu, 13. 8 - 4. 10. 1992, str. 66
provenience
autor 1924 - 1968