datum aukce 19. 11. 2020 18:00
231
vyvolávací cena: 65 000 CZK

15. Jan Bauch

Matka s dítětem

technika olej, plátno
rozměr 44 x 37 cm
rok 1957
signatura sign. LN Jan Bauch 1957
provenience
autor 1898 - 1995