datum aukce 19. 11. 2020 18:00
278
prodáno za: 66 000 CZK
vyvolávací cena: 45 000 CZK

16. Jan Bauch

Odysseova cesta

technika olej, plátno
rozměr 50 x 64,5 cm
rok 1973
signatura sign. PD Jan Bauch 1973
provenience
autor 1898 - 1995

Sál 66 000 CZK 19. 11. 2020 18:10:13
*****4 61 000 CZK 19. 11. 2020 18:10:06
Sál 56 000 CZK 19. 11. 2020 18:10:00
Sál 51 000 CZK 19. 11. 2020 18:09:52
*****4 51 000 CZK 19. 11. 2020 18:09:52
*****4 49 000 CZK 19. 11. 2020 18:09:47
Sál 47 000 CZK 19. 11. 2020 18:09:47
*****4 45 000 CZK 19. 11. 2020 18:09:36