datum aukce 19. 11. 2020 18:00
271
vyvolávací cena: 20 000 CZK

17. Jan Bauch (d'après)

Postavili se malí neodění

technika kombinovaná technika, sklo (vitráž)
rozměr 98 x 28 cm
signatura sign. PD J. Bauch
provenience