datum aukce 19. 11. 2020 18:00
435
vyvolávací cena: 650 000 CZK

18. Jan Bauch

Smyslná

technika olej, plátno
rozměr 41 x 51 cm
rok 1934
signatura sign. vzadu Bauch
stav díla PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Peter Kováč, Jan Bauch, Galerie Art Praha 2012, č. 28, str. 105
provenience
autor 1898 - 1995