zachovalost | oříznuto a nalepeno na kartonu, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír |
technika | heliogravura |
rozměr | 50 x 34,5 cm |
rok | 1922 |
signatura | sign. PD na kartonu Rouault |
stav díla | soupis Isabelle Rouault: Oeuvre Gravé Rouault, vydáno André Sauret, Monaco 1978, č. 71a |
provenience | sbírka Josefa Floriana, posléze soukromá sbírka Jihlava |
autor | 1871 - 1958 |
Miserere