datum aukce 19. 11. 2020 18:00
219
prodáno za: 6 000 CZK
vyvolávací cena: 2 500 CZK

2. Georges-Henri Rouault

Miserere

zachovalost oříznuto a nalepeno na kartonu, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír
technika heliogravura
rozměr 50 x 34,5 cm
rok 1922
signatura sign. PD na kartonu Rouault
stav díla soupis Isabelle Rouault: Oeuvre Gravé Rouault, vydáno André Sauret, Monaco 1978, č. 71a
provenience sbírka Josefa Floriana, posléze soukromá sbírka Jihlava
autor 1871 - 1958

*****5 6 000 CZK 19. 11. 2020 18:02:55
Sál 5 500 CZK 19. 11. 2020 18:02:52