#2

Georges-Henri Rouault

Georges-Henri Rouault
#2

Georges-Henri Rouault

335 zobrazení
6 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
19. 11. 2020 18:00

oříznuto a nalepeno na kartonu, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír
heliogravura
50 x 34,5 cm
1922
sign. PD na kartonu Rouault
soupis Isabelle Rouault: Oeuvre Gravé Rouault, vydáno André Sauret, Monaco 1978, č. 71a
provenience
sbírka Josefa Floriana, posléze soukromá sbírka Jihlava
1871 - 1958

Miserere