datum aukce 19. 11. 2020 18:00
337
prodáno za: 30 000 CZK
vyvolávací cena: 19 000 CZK

4. Emil Filla

Žena čtoucí knihu u stolku

technika litografie
rozměr 28 x 21,5 cm
rok 1933
signatura sign. PD Emil Filla
stav díla značeno v tisku EF 33, soupis Čestmír Berka: Emil Filla, Odeon, Praha 1969, č. 51
provenience
autor 1882 - 1953

*****2 30 000 CZK 19. 11. 2020 18:04:00
*****2 28 000 CZK 19. 11. 2020 18:03:58
*****2 26 000 CZK 19. 11. 2020 18:03:51
*****2 24 000 CZK 19. 11. 2020 18:03:49
*****2 22 000 CZK 19. 11. 2020 18:03:43
*****2 20 000 CZK 19. 11. 2020 18:03:39
*****2 19 000 CZK 19. 11. 2020 18:03:33