datum aukce 19. 11. 2020 18:00
299
prodáno za: 30 000 CZK
vyvolávací cena: 16 000 CZK

5. Emil Filla

Zátiší s kytarou, klarinetem, lahví a podnosem

zachovalost při dolním okraji mimo tisk mírně zažloutlý a pokrčený papír
technika suchá jehla, akvatinta
rozměr 30 x 20 cm
rok 1932
signatura sign. PD Emil Filla 32
stav díla č. 3/30, monogr. DU v tisku E. F. 32, soupis Čestmír Berka "Emil Filla - Grafické dílo" str. 263, č. 40
autor 1882 - 1953

*****2 30 000 CZK 19. 11. 2020 18:04:33
Sál 28 000 CZK 19. 11. 2020 18:04:32
*****2 26 000 CZK 19. 11. 2020 18:04:28
Sál 24 000 CZK 19. 11. 2020 18:04:27
*****2 22 000 CZK 19. 11. 2020 18:04:21
*****6 20 000 CZK 19. 11. 2020 18:04:19
*****3 19 000 CZK 19. 11. 2020 18:04:16
*****2 18 000 CZK 19. 11. 2020 18:04:16
*****2 17 000 CZK 19. 11. 2020 18:04:16
*****2 16 000 CZK 19. 11. 2020 18:04:13