datum aukce 19. 11. 2020 18:00
2
356
prodáno za: 38 000 CZK
vyvolávací cena: 20 000 CZK

6. Emil Filla

Zátiší s pohárem, podnosem a ovocem

zachovalost při dolním okraji mimo tisk skvrny na papíře, při pravém okraji mimo tisk mírně zažloutlý papír
technika suchá jehla
rozměr 30 x 49,4 cm
rok 1931
signatura sign. PD Emil Filla 31
stav díla č. 3/20, monogr. LD v tisku E. F. 31, I. Tisk, soupis Čestmír Berka "Emil Filla - Grafické dílo" str. 262, č. 32
autor 1882 - 1953

*****2 38 000 CZK 19. 11. 2020 18:05:03
*****2 36 000 CZK 19. 11. 2020 18:05:02
*****2 34 000 CZK 19. 11. 2020 18:04:53
*****3 32 000 CZK 19. 11. 2020 18:04:52
*****2 30 000 CZK 19. 11. 2020 18:04:49
*****3 28 000 CZK 19. 11. 2020 18:04:47
*****2 26 000 CZK 19. 11. 2020 18:04:47
*****2 24 000 CZK 19. 11. 2020 18:04:45